prodigi@prodigi.cz    +420 733 616 126

Našívací štítky, jmenovky na textil

Našívací textilní štítky neboli textilní etikety, jsou ideálním řešením všude tam, kde se nehodí nažehlovací štítky. K čemu se tedy tyto štítky hodí? Jistě jste někdy zažili situaci, kdy potřebujete vědět, jak se jmenuje člověk, se kterým právě hovoříte, a není nic lepšího, než když má své jméno přímo na pracovním oděvu. Mohlo by se zdát, že lepším řešením odnímací etikety. Jenže ty se nedají použít zdaleka všude a mohou být často velmi nepraktické, například proto, že často padají. Představte si, že máte vedle sebe pověšených více pracovních oděvů a máte svůj pečlivě označený odnímatelnou visačkou. Ta však může snadno upadnout a mnohdy pak není patrné, na který oděv patřila. Takové situace u našívacích štítků nemůže nastat. Přesto však lze našívací štítky poměrně snadno odpárat a sundat. Oděv tak nemusí vždy patřit jen jednomu člověku. Štítky však nemusí být používány pouze jako našívací jmenovky, ale lze je použít pro jakékoli značení textilu. Dobře se tedy uplatí například v nemocnicích k označení prádla.

Reference našívacích štítků

Spočítejte si cenu štítků a objednejte online

Ukázka štítku

Ukázka štítku

Kolik našívací štítek stojí? Cena štítku se odvíjí od jeho velikosti a použitého materiálu. Malý štítek tak bude levnější než větší štítek vyrobený ze stejného materiálu. Připravili jsme pro vás jednoduchý online nástroj, pomocí kterého si můžete textilní štítky snadno a rychle objednat. Stačí zadat několik základních parametrů a vše je hotovo. Pak již jen vyčkáte, až vás kontaktujeme a dohodneme detaily zakázky tak abychom ji mohli co nejdříve vyřídit a vyrobené štítky vám v co nejkratším termínu dodat.

Štítky jako propagace firmy

Našívací jmenovka nebo štítek sloužící k označení textilu, může obsahovat také například firemní logo, znak týmu nebo slogan. Pokud se takto označený textil dostane mimo vaši firmu (například do prádelny), nebo do jiné pobočky,  je stále snadno identifikovatelný a navíc pomáhá k budování vaší značky. 

Dětské motivy

Máte zajímavý motiv či obrázek, který by udělal radost dětem, a chtěly byste, aby ho měly trvale či dočasně stále na sobě? I v tomto případě je ideálním řešením právě našívání štítků. Dětské obrázky na oblečení jsou oblíbené například ve školkách, na táborech nebo mohou maličko zpestřit oblečení, jako jsou nemocniční pyžamka.

Údržba oděvů se štítky

Pro správnou údržbu nejsou nutná žádná speciální opatření. Štítky jsou velmi odolné a vyznačují se barevnou, tvarovou i teplotní stálostí. Praní i žehlení je tedy naprosto bezproblémové.

Chcete raději nažehlovací štítky?

Pro některé oděvy a textilie je výhodnější použít nažehlování. Prohlédněte si, co používání nažehlovacích štítků obnáší, nebo si je přímo objednejte.

Ukázka našívacích štítků