prodigi@prodigi.cz    +420 733 616 126

Nažehlovací štítky, jmenovky na textil

Nažehlovací štítky se liší od našívacích štítků zejména tím, že se k oděvu připevňují za pomocí teploty, tedy nažehlením. Nažehlení je proces, při kterém nedochází k narušení tvaru ani barevnosti štítku, ale spodní strana štítku se stává lepivou. Pokud nemáte zkušenosti s nažehlováním, podívejte se na naše návody pro nažehlování a uvidíte, že vše snadno zvládnete. Nažehlovací štítky se používají jak pro značení textilu pomocí ID, čárových, nebo jiných kódů, tak také jako nažehlovací jmenovky.

Reference nažehlovacích štítků

Kolik stojí nažehlovací štítek – objednávka online

Ukázka štítku

Ukázka štítku

Kolik nažehlovací štítek stojí? Cena se odvíjí od použitého materiálu a plochy štítku. Větší štítky bývají pochopitelně dražší, ale více se toho na ně vejde. Přesnou cenu nažehlovacích štítků si můžete vypočítat pomocí online nástroje pro objednání štítků. Objednávka je nezávazná. Po jejím odeslání vás budeme kontaktovat, abychom domluvili detaily zakázky a mohli vám štítky co nejrychleji vyrobit a dodat.

Štítky jako propagace firmy

Nažehlovací jmenovka nebo štítek sloužící jak k označení textilu, tak také někdy k propagaci firmy. Může totiž nést nejen jména a identifikační údaje, ale také logo firmy nebo značky. Pokud se správně označený oděv dostane mimo vaši firmu, bude i tak stále snadno identifikovatelný a napomůže drobným dílem i k budování značky.

Údržba oděvů se štítky

Pro správnou údržbu textilu s nažehleným štítkem nejsou nutná žádná speciální opatření. Nažehlovací štítek je velmi odolný a vyznačuje se barevnou, tvarovou i teplotní stálostí. Praní i žehlení je tedy naprosto bezproblémové.

Chcete raději našívací štítky?

Pro některé oděvy a textilie je výhodnější použít našívání. Prohlédněte si, co používání našívacích štítků obnáší, nebo si je přímo objednejte.

Ukázka nažehlovacích štítků